FC Opti: історія команди національного лідера, яку не зупинила навіть війна Київ

28.04.2023

Події російсько-української війни змінили життя кожного з нас. Але українці, де б вони не були, довели собі та світу, що не тільки можуть виживати, а й перемагати. Приклади  незламності та стійкості нашого народу можна знайти в усіх сферах нашого життя.

Сьогодні ми пропонуємо вам надихнутися історіями наших хлопців з футбольного клубу Opti, які не тільки не припинили займатися улюбленою справою, а й досягти нових висот.

Футбольний клуб Opti: історія команди лідерів

Футбольна команда була заснована ще у 2015 році під егідою бренду “579”. Під своєю нинішньою назвою Оpti команда грає вже понад чотири роки — з моменту зміни назви сервісу.

За шість повних років з моменту існування у складі футбольної команди Opti перебували понад 150 футболістів з усіх куточків країни. Аматорська команда стала чудовою площадкою для тренування молодих спортсменів. Кар'єру в професійному спорті розпочали вже 6 футболістів, які в різні роки грали в складі команди на аматорському рівні.

FC Opti на початку брала участь в аматорській лізі AFL у форматі 8/8. У турнірі команда зуміла досягти успіху, в різні роки зайнявши четверте та друге місце у турнірній таблиці.

Вже у 2017 році команда досягла першого успіху — виграла Чемпіонат Лівого берега (Київ), після чого про команду дізналися тисячі гравців та фанатів спорту.

Перше досягнення дозволило команді піднятися в класі, а згодом зайняти третє місце у першій лізі ФАС за результатами сезону 2018 - 2019 років.

З цього моменту команда національного сервісу невпинно поповнювала список своїх трофеїв. Так, FC Opti виграла перехідні ігри та стала повноцінним учасником Прем'єр-ліги ФАС, у якій зайняла 6 місце.

Після невеликої перерви у 2020 році, Opti успішно повернулася в гру та зайняла 2 місце у лізі  KSL (Winter Cup 5/5). Вже у 2021 році команда зайняла друге місце у лізі KSL (Winter Cup 5/5), а навесні того ж року — виграла  KSL Spring Cup 5/5.

FC Opti під час повномасштабної війни: грати, попри усе

Звісно, з початком повномасштабної війни життя футболістів та діяльність футбольних ліг кардинально змінилися. Серед гравців колективу FC OPTI є 4 воїни які наразі боронять нашу батьківщину від окупантів.

Але, попри все, команда приймала активну участь у громадських акціях з допомоги потерпілим від військових наслідків.

З часом, колективним рішення, команда FC OPTI розпочала активну систему  тренування для подальшої участі у майбутніх змаганнях.

Під час футбольного сезону в 2022 році аматорська футбольна команда прийняла участь в 4 турнірах в кожному колектив посів перше залікове місце.

Серед здобутків команди також є золоті медалі в двох турнірах підряд V9Ky Ukraine в форматі 8х8, хлопці за два турніри здобули всі перемоги і програвши всього одного разу, що дозволило виграти впевнено трофеї.

Потім колектив вирішив спробувати свої сили в турнірі KSL в вищій лізі правого берегу, де в дебютному сезоні посів впевнено перше місце.

Також команда прийняла участь в благодійному турнірі на підтримку воїнів ЗСУ в форматі 5х5, де був здобутий трофей і золоті медалі, та видана подяка за особисте внесення та розвиток в аматорський футбол в м. Києві Клименко Сергію.

Із останніх нагород колектив здобув золоті медалі та трофей в турнірі ДАФЛ який проводився при підтримці  Київської міської адміністрації. Кращими гравцями в колективі було визнано Клименко Сергія, Ткаченко Владислава та Шелудько Максима.

Навесні 2023 року наші футболісти встановили рекорд ліги за забитими голами, вигравши з рахуноком  24:0.

В найближчий час хлопці можуть взяти участь у Напівпрофесійної лізі Київської області.