FC Opti: nacionalinės lyderių komandos istorija, kurios net karas nesiliovė Kijevas

Rusijos ir Ukrainos karo įvykiai pakeitė kiekvieno iš mūsų gyvenimą. Tačiau ukrainiečiai, kad ir kur jie būtų, įrodė sau ir pasauliui, kad gali ne tik išgyventi, bet ir laimėti. Mūsų žmonių atsparumo ir atsparumo pavyzdžių galima rasti visose mūsų gyvenimo srityse.

Šiandien siūlome pasisemti įkvėpimo mūsų vaikinų iš futbolo klubo „Opti“ istorijų, kurie ne tik neatsisakė daryti tai, kas jiems patinka, bet ir pasiekė naujų aukštumų.

Futbolo klubas „Opti“: lyderių komandos istorija

Futbolo komanda buvo įkurta 2015 m., globojant prekės ženklą 579. Dabartiniu pavadinimu Opti grupė koncertuoja daugiau nei ketverius metus, tai yra nuo svetainės pavadinimo pakeitimo.

Per visus šešerius gyvavimo metus Opti futbolo komandoje žaidžia daugiau nei 150 žaidėjų iš visos šalies. Mėgėjų komanda tapo puikia treniruočių aikštele jauniesiems sportininkams. Profesionalaus sporto karjerą jau pradėjo 6 žaidėjai, skirtingais metais žaidę rinktinėje mėgėjų lygiu.

FC Opti iš pradžių varžėsi AFL mėgėjų lygoje 8/8 formatu. Turnyre komandai pavyko pasiekti sėkmės, skirtingais metais užimant ketvirtą ir antrąją vietas.

Jau 2017 metais komanda pasiekė pirmąją sėkmę – laimėjo kairiojo kranto (Kijevas) čempionatą, po kurio apie komandą sužinojo tūkstančiai žaidėjų ir sporto aistruolių.

Pirmasis pasiekimas leido komandai žengti į priekį klasėje, o tada 2018-2019 metų sezono pabaigoje FAS Ekstraklasa užimti trečiąją vietą.

Nuo to laiko nacionalinė komanda nuolat papildė savo trofėjų sąrašą. Taip „FC Opti“ laimėjo tarpines rungtynes ir tapo visateise FAS „Premier“ lygos nare, kurioje užėmė 6 vietą.

Po trumpos pertraukos 2020 metais „Opti“ sėkmingai sugrįžo į žaidimą ir KSL lygoje užėmė 2 vietą (Žiemos taurė 5/5). Jau 2021 metais komanda KSL lygoje užėmė antrąją vietą (Žiemos taurė 5/5), o tų pačių metų pavasarį iškovojo KSL pavasario taurę 5/5.

FC Opti žaidime Total War: žaisti viską

Žinoma, prasidėjus plataus masto karui, futbolininkų gyvenimas ir futbolo lygų veikla kardinaliai pasikeitė. Tarp FC OPTI komandos žaidėjų yra 4 kovotojai, kurie šiuo metu gina mūsų Tėvynę nuo įsibrovėlių.

Tačiau, nepaisant visko, brigada aktyviai dalyvavo teikiant viešąją pagalbą nukentėjusiems nuo karinių padarinių.

Laikui bėgant, kolektyviniu sprendimu FC OPTI komanda pradėjo aktyvių treniruočių sistemą, skirtą tolesniam dalyvavimui būsimose varžybose.

2022 m. futbolo sezoną mėgėjų futbolo komanda dalyvavo 4 turnyruose ir kiekvienoje komandoje užėmė pirmąją vietą.

Prie komandos pasiekimų taip pat priskiriami aukso medaliai dviejuose iš eilės V9Ky Ukraine 8x8 formato turnyruose, dviejuose turnyruose vaikinai iškovojo visas pergales ir pralaimėjo tik vieną kartą, kas leido užtikrintai iškovoti trofėjus.

Tuomet komanda nusprendė išbandyti jėgas KSL turnyre aukščiausioje dešiniojo kranto lygoje, kur debiutiniame sezone užtikrintai užėmė pirmąją vietą.

Komanda taip pat dalyvavo labdaros turnyre 5x5 Ukrainos ginkluotųjų pajėgų kariams remti, kur iškovota taurė ir aukso medaliai, taip pat padėka Sergejui Klimenko už asmeninį indėlį ir mėgėjiško futbolo plėtrą Kijeve. .

Tarp pastarųjų apdovanojimų komanda iškovojo aukso medalius ir trofėjų DAFL turnyre, kuris vyko remiant Kijevo miesto valdžiai. Geriausiais komandos žaidėjais tapo Sergejus Klimenko, Vladislavas Tkačenka ir Maksimas Šeludko.

2023 metų pavasarį mūsiškiai pasiekė lygos įmuštų įvarčių rekordą, laimėdami 24:0.

Artimiausiu metu vaikinai galės dalyvauti Kijevo regiono pusiau profesionalioje lygoje.