Група компаній «Опті» вітає усе жіноцтво з Днем матері! Київ
12.05.2024
![Група компаній «Опті» вітає усе жіноцтво з Днем матері! Київ Група компаній «Опті» вітає усе жіноцтво з Днем матері! Київ](https://opti.global/storage/cache/news_md/2559142a-36b2-44ad-adbc-64d764964913/sayt-12.jpg)
Це свято особливо шанується в українській історії та традиції. Від моменту народження, коли ми чуємо спів маминих колискових, до слів настанов і благословінь перед кроком у доросле життя, мама супроводжує, оточує ніжністю та турботою. А потім - завжди чекає у гості. Не забувайте своїх мам! Піклуйтеся про них, телефонуйте та заходьте, аби обійняти та сказати теплі слова.
Будьте в курсі
наших новин
наших новин
Підпишіться на нашу розсилку.
Останні публікації