Opti Taxi та Kolegi Studio: чекаємо на твій донат для ЗСУ Київ
![Opti Taxi та Kolegi Studio: чекаємо на твій донат для ЗСУ Київ Opti Taxi та Kolegi Studio: чекаємо на твій донат для ЗСУ Київ](https://opti.global/storage/cache/news_md/23bbd0a0-7346-4e28-b551-ff09583d81a3/opt-taxi-and-kolegi-studio-we-are-waiting-for-your-donation-for-the-armed-forces5454-6.jpg)
Найбільший сервіс таксі в країні не зменшує підтримку благодійних проєктів на другий рік повномасштабної війни.
Так ми перейшли до активного збору коштів для закупівлі так званих “бандермобілів”. .
Наш бренд продовжує підтримувати популярних гумористів з проєкту Kolegi Studio, які не тільки розважають мільйони глядачів у ці важкі часи, а й успішно допомагають Збройним силам України.
Разом з одним з провідних українських продакшенів ми активизуємо збір на бандермобілі - українські імпровізовані бронемашини на базі ГАЗ-66, створені активістами з Ніжина під час війни на сході України.
Так, команда Kolegi Studio вже багато місяців збирає гроші на обладнання та озброєння для наших захисників. Приєднатися до зборів можете і ви!
Задонатити на ЗСУ та допомогти нам можно буквально у три кліки: https://send.monobank.ua/jar/2Qxa3aJ7kq
Таким чином, ви можете допомогти підвищити мобільність та боєздатність нашого війська прямо зараз Не втрачайте часу та підтримайте наших друзів переглядом вже зараз!
наших новин