Metai, kurie padarė mus stipresnius: „Opti Global“ istorija darbuotojų istorijose Kijevas

24.02.2023
Metai, kurie padarė mus stipresnius: „Opti Global“ istorija darbuotojų istorijose Kijevas

2022 m. vasario 24 d.yrata data, kuri padalijo ukrainiečių gyvenimą įprieširpo. Prasidėjus plataus masto invazijai, susiduriame su iššūkiais, kurių neturėjo kilti civilizuotame XXI amžiaus pasaulyje.

Tačiau istorija mus pastatė į aplinkybes, kurios, priešingai nei tikėjosi populiarūs, buvo įveiktos. Per šį laiką kiekvienas iš mūsų įrodėme sau, kad esame stipresni ir drąsesni, nei manėme anksčiau.

Šią medžiagą norime skirti Opti Global ir Opti Taxi komandai, kuri ne tik prisitaikė prie krizinių darbo ir gyvenimo aplinkybių, bet ir neabejotinai tobulėja su tikėjimu geresne ateitimi.

2022 m. vasario 24 d.: prisiminimai apie dieną, kuri pakeitė viską

Kiekvienas iš mūsų turi asmeninę istoriją, susijusią su šia diena. Deja, daugelis iš mūsų nuo tos dienos neteko artimųjų, giminaičių, paliko namus ir darbus.

Nepaisant šių sunkumų, mums pavyko prisitaikyti prie naujų aplinkybių ir net įgyti naujų įgūdžių bei kompetencijų, kurios mums pravers net ramiam gyvenimui sugrįžus į namus.

Aleksandra Šapenkova, Opti Global įmonių grupės žmogiškųjų išteklių vadovė,pasakoja apie pirmąją dieną nuo plataus masto invazijos pradžios , kuri kas valandą prisimena pirmąją pilno masto invazijos dieną : darbas, į mano klausimą:Kodėl?Jiatsakė:Pradėjomekarą.Tą pačią akimirką išgirdau sprogimą. Pirmieji skambučiai ir žinutės, žinoma, buvo skirtos artimiesiems ir draugams. Po jų atėjo eilė „Opti“ komandai. Net pažadinau kai kuriuos savo kolegas ir filialų vadovus.ir pirmasis jiems pranešė, kas atsitiko. Ėmiau iniciatyvą ir procesus koregavau telefonu, tai mus labai išgelbėjo nuo chaoso. Tokiomis avarinėmis sąlygomisgalėtume evakuotis arba tęsti darbą.

„Opti Global“ ir „Opti Taxi“ prisijungė prie ilgo sąrašo vietinių įmonių, kurios tebeveikė prasidėjus plataus masto invazijai. Kartu sisteminio verslo atstovams pavyko suvaldyti situaciją šalyje ir dešimtims milijonų ukrainiečių suteikti galimybę gauti būtiniausias prekes ir paslaugas.

„Opti-taxi“ pirmaisiais invazijos mėnesiais: kaip kariuomenė išsivadavo iš krizės ir padėjo gyventojams bei armijai

Opti Taxi yra plačiausia transporto paslauga Ukrainoje. Šiuo metu turime filialus daugiau nei 40-yje laisvos šalies miestų. Mūsų prekės ženklo stiprybė ir pranašumai – regionuose ir didelėje komandoje.

Žinoma, mūsų filialų vadovybė ir paprasti darbuotojai nuo pirmųjų valandų ėmė padėti tiems, kurie buvo priversti palikti namus ir ieškoti prieglobsčio.

Bogdanas Kaščenyukas,Ternopilio filialo vadovas, pasakoja apie praėjusį pavasarį:Nuo invazijos pradžios į miestą atvyko dešimtys tūkstančių pabėgėlių . Daugeliui jų suteikiau laikiną prieglobstį. Taip, mano namuose skirtingu metu buvo apie 100 žmonių, kurie išėjo iš aktyvaus apšaudymo zonos. Žinoma, aš priėmiaudraugus iš Opti su jų šeimomis.

Kaip ir daugelis kitų Ternopilio gyventojų, Bogdanas ir toliau dirba siekdamas pergalės:Laisvalaikiu užsiimu „stand-up“. Kartu su grupe humoristų surengėme ekskursiją po Ukrainos miestus ir jau aplankėme Ternopilį, Lvovą, Ivano Frankivską, Vinicą, Rivnę, Chmelnickį. Pavyko surinkti nemažą pinigų sumą, kurią perdavėme 241-osios taktinės aviacijos brigados naikintuvų reikmėms.

Chmelnyckio skyriaus vadovas Vladislavas Toževskis šiais metais atliko puikų darbą:„Prasidėjus plataus masto karui, į mūsų regioną atvyko didžiulis skaičius pabėgėlių, kurių dalis buvo priversti likti regione visam laikui. gyvenamoji vieta. . Skambučių centro darbui organizuoti turime didelę patalpą, kuri tapo laikinu šalies viduje perkeltųjų asmenų centru. Mūsų dispečeriai perėjo prie nuotolinio darbo, nes biure įrengėme vietas gyventi ir priėmėme būsto reikalingus piliečius.

Pirmieji atvyko mūsų kolegos iš Kijevo. Visą vairuotojų ir biuro darbuotojų komandą suteikėme poilsiui, atsivežėme viską, kas reikalinga gyvenimui. Jie dovanojo antklodes ir kitus būtiniausius daiktus. Jie atnešė karštų gėrimų ir maisto.

Antrasis etapas buvo įmonės transporto priemonių evakuacija iš Kijevo į Chmelnickį. Paskelbėme skelbimą, kad išvykstame su palyda ir sutikome visus norinčius saugiai evakuotis.

Ypatingai dėkojame vairuotojams, kurie pirmosiomis kovo dienomis savanoriškai vežė automobilius su sunkiai iš Kijevo išvykstančiais žmonėmis.

Kadangi mūsų biure nėra sąlygų ilgalaikiam apgyvendinimui, mes priėmėme žmones kelioms dienoms, o vėliau padėjome jiems autobusu nuvykti į Europą arba susirasti butą ir apsistoti butuose bei namuose mieste ir rajone, regione.

Vos per pusantro mėnesio suorganizavome laikiną prieglaudą daugiau nei 250 žmonių.

Pirmosiomis plataus masto karo savaitėmis į mūsų miestą kasdien ir kiekvieną naktį keliais, autobusais ir geležinkeliais atvykdavo daugybė žmonių. Kartu su miesto savivaldybe buvo suburtavairuotojų komanda, padedanti žmonėms naktį patekti į nuolatinę gyvenamąją vietą .

Taxi Opti Chmelnyckyje naktį perėmė visas transportavimo išlaidas. Vien 2022 m. kovo mėnesį padėjome per 1500 žmonių.

„Opti“ šeimos atstovui priešakinėje Zaporožėje teko susidurti su kitais iššūkiais:Mūsų miestas pirmą kartą savo istorijoje tapo tikru pabėgėlių, išvykusių iš okupuotų pietų Ukrainos miestų, centru. Nuo invazijos pradžios iki šių dienų mūsų vairuotojai ir darbuotojai gabeno šimtus siuntinių su humanitarine pagalba šalies viduje perkeltiems asmenims ir piliečiams, patekusiems į sunkias gyvenimo situacijas. Kurį laiką mūsų biuras virto sandėliu ir savanorių susitikimų vieta. Lėšos nukentėjusiųjų poreikiams renkamos bendromispastangomis, daug aukų sulaukia įmonės darbuotojai, taip pat mano draugai ir pažįstami.

„Opti Global Group“, didelio masto karo veiksmų metai: į ateitį žvelgiame su pasitikėjimu

Sunkiausi gyvenimo ir verslo laikai jau už nugaros. Dabar galvos prekės ženklas ir holdingas aktyviai dirba ir vystosi.

Nuo 2023 m. „Opti Global“ pradės naują „Opti Cargo“ projektą ir plėtos susijusius prekių ženklus: „Opti Digital“, „Opti Connect“, „Opti People“, „Opti Tir“ ir ruošiasi atnaujinti savo kelionių verslą.

Visa tai nebūtų buvę įmanoma be įmonės komandos, kaip pabrėžia Petras Kovtunas, Opti Global įkūrėjas ir generalinis direktorius:Noriu padėkoti visai Opti Global ir Opti Taxi komandai už atkaklumą ir atsidavimą. Jūsų dėka nesustojome ties baisiausiu viso masto karu ir įvykdėme savo įsipareigojimus milijonams keleivių visuose šalies kampeliuose. ir išsaugotas darbo vietas mūsų darbuotojams ir partneriams.Pagrindinė mūsų įmonės vertybėkomanda . Kartu ne tik išgyvenome metus, bet ir toliau vystėme naujus projektus, o tai nepaprastai vertinga antraisiais metais nuo didelio masto karo pradžios. Dabar tikrai žinome, kad esame stiprūs ir galime susidurti su iššūkiais, kurie anksčiau atrodė neįveikiami.

Šiais metais įgyvendinome daugybę projektų. Nuo pat pradžių padedame finansuoti kariuomenę, remdami savanorių judėjimą. Atskirai norėčiau atkreipti dėmesį į mūsų projektus, kuriais siekiama kovoti su įsibrovėliais, įveikti plataus masto karo padarinius, pritaikyti aukas ir atkurti mūsų šalį.

Dėkojame, kad pasitikite mūsų partneriais:

  • Ukrainos nacionalinė policija;

  • Kariuomenės kompetentingos pagalbos fondasGrįžk gyvas;

  • „Star Life Foundation“;

  • labdaros fondas"Nesunaikinama Ukraina";

  • labdaros organizacija Klaster Veterano Syber;

  • gamybosstudijaKolegųstudija;

  • Muscreators skaitmeninė platforma;

ir daugelis kitų!

Kartu įrodėme, kad esame stipresni, nei manėme prieš metus. Esu tikras, kad galime padaryti daug daugiau dalykų, kurie šiandien atrodo neįmanomi!

Laimėkime kartu, Šlovė Ukrainai, Šlovė ištvermingiems žmonėms!