Praca w taksówce Opti w mieście Kijów

Opti jest jednym z liderów na rynku przewozów pasażerskich i świadczymy usługi w 29 miastach Ukrainy i 3 krajach świata. Nasz zespół jest już bardzo duży: wszyscy jesteśmy cholernie różni, ale wszyscy tak samo kochamy biznes, który prowadzimy. Nie boimy się konkurencji, bo wiemy, co nas wyróżnia! Nie boimy się nowych początków, ponieważ jesteśmy pewni naszej stabilności!

Wakaty Kijów
Kierowca ze swoim samochodem

Teraz szukamy kierowcy do naszego samochodu i naprawdę mamy Ci coś do zaoferowania, a mianowicie:

  • Bezpłatny harmonogram pracy;

  • Duża liczba zamówień;

  • Lojalny% zrealizowanego zamówienia.

Wymagania:

  • Znajomość miasta;

  • ponad 3 lata doświadczenia w prowadzeniu pojazdu;

  • Osobisty dobrze utrzymany samochód Lanos \ Sens;

  • Dostępność telefonu z Androidem w wersji nowszej niż 4.

Obowiązki:

Przyjmowanie i realizacja zamówień od osób chcących zamówić taksówkę w mieście i poza miastem

Napisz do nas
Imię
Wiadomość
Kierowca firmy samochodowej Nasz zespół jest już bardzo duży: wszyscy jesteśmy cholernie różni, ale wszyscy tak samo kochamy biznes, który prowadzimy.

Teraz szukamy kierowcy do firmy samochodowej i naprawdę mamy coś do zaoferowania:

  •     harmonogram pracy zmianowej (dzień po dniu lub 12-godzinna zmiana), tak aby wygodnie było łączyć pracę z rodziną / wypoczynkiem / hobby;
  •     pracuj w wygodnym samochodzie, aby czas jazdy sprawiał Ci przyjemność.

Nasza podstawowa zasada: klient ma zawsze rację, ale nie wszystko mu wolno, więc nasz kierowca:

  •     prowadził samochód przez ponad 3 lata bez wypadku;
  •     wie, że najlepsza naprawa to ta, do której nie doszło, dlatego traktuje samochód z troską i uwagą;
  •     uprzejmy, gotowy do słuchania i słuchania!

Ze swojej strony gwarantujemy przejrzysty system naliczania wynagrodzenia i terminowość jego wypłaty.
Teraz jest najlepszy czas!
Wyślij swoje CV.
Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania iz przyjemnością pomożemy Ci dołączyć do wielkiej rodziny OPTI!

Imię
Wiadomość
Що ми пропонуємо?
  1. Pracę w międzynarodowej dużej firmie, która dynamicznie się rozwija.
  2. Wolny harmonogram - pracuj, kiedy Ci odpowiada.
  3. Stały przepływ zamówień.
  4. Przyzwoity poziom stałego dochodu.
  5. Jakościowa pomoc naszych dyspozytorów.
  6. Szybka i łatwa rejestracja, w której pomogą Ci nasi menedżerowie.